Je kočík Zopa Move vhodný pre nižšiu mamičku?

Zodpovedané
27. mar 2021

Dobrý deň,

pre 11 mesačné dieťa zvažujem kúpu športového kočíka Zopa Move. Chcem otočný kočík a nastaviteľnou rúčkou, ktorý nebude moc vysoký. Mám 158 cm.

Myslíte, že kočík Zopa Move je vhodný?

Nevyrastie z neho malý rýchlo?

Nikde neviem nájsť vnútorný rozmer kočíka.

Ďakujem za odpoveď

Dobrý deň,

Zopa Move je ideálny kočík aj pre nižšie osoby, v tomto by Vám určite vyhovoval.

Zopa Move

Ako dlho Vám kočík vydrží je ťažko určiť. Každé dieťatko nerastie rovnako.

Vnútorná dĺžka sedadla v ľahu je 85 cm. Treba počítať s tým, že keď sa napolohuje opierka nožičiek, predĺži sa Vám sedenie o 10 cm.

S pozdravom
Dominika