Je lepší kočík Hauck Uptown alebo Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade?

Zodpovedané
3. mar 2022

Ahoj,

nedávno som sa pýtala na kočík Hauck Uptown, ale teraz mi padol do oka aj Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade.

Vydržia jeho penové kolesá?

Aká je ložná plocha v Hauck Uptown?

Ďakujem

Ahoj,

veľa záleží od toho, že kam budeš s kočíkom jazdiť. Pokiaľ sa budeš pohybovať po meste, tak penové kolesá Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade sú plne dostačujúce. Ak chceš vyrážať aj do terénu, tak sa dá kúpiť vo verzii Sport s nafukovacími kolesami. Tie poskytujú prirodzené odpruženie. Valco inak žiadne nemá, takže môže pôsobiť trochu tvrdo.

Ložná plocha Hauck Uptown by mala byť okolo 85 cm na dĺžku a 36 cm na šírku. Valco má priestrannejšiu 93 cm.

Pokojne by som išla do spomínaného Valca. Verím, že s ním budeš spokojná rovnako ako veľa iných mamičiek, ktoré ho majú. Právom je to jeden z najobľúbenejších a najkupovanejších kočíkov. Vzhľadom na jeho nízku cenu, toho má dosť čo ponúknuť. Pri Hauck Uptown zodpovedá cena kvalite. Ak nie si náročná, tak by si s ním mohla byť spokojná.

Ak sa rozhoduješ medzi týmito kočíkmi, tak by som sa priklonila k Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade či už s penovými kolesami alebo nafukovacími, ktorými razom získa lepšie jazdné vlastnosti.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia