Je lepší kočík Petite&Mars Royal 2021 alebo Petite&Mars Street+ Air?

Zodpovedané
16. mar 2022

Ahoj,

zvažujem kúpu športového kočíka. Rozhodujem sa medzi Petite&Mars Royal 2021 a Petite&Mars Street+ Air 2021/2022 .

Bývam na dedine a používam športovú časť z dvojkombinácie. Ďalší športový kočík plánujem "voziť v aute", keď potrebujem ísť do mesta niečo vybaviť, nakúpiť. Prípadne, keď pôjdeme niekam na výlet. Jeden má nafukovacie kolesá, druhý gumové.

Ktorý z týchto dvoch vybrať?

Ďakujem

Ahoj,

ak používaš ešte športiak z dvojkombinácie, tak by som vzala určite Petite&Mars Royal. A to hlavne z dôvodu nižšej hmotnosti (o viac ako 2 kg). Bude sa Ti oveľa ľahšie skladať do auta. Jeho gumové kolesá majú odpruženie a sú na terén plne dostačujúce. Navyše sú bezúdržbové. Nemusíš sa báť, že by si ich niekde prepichla. Super je aj bohaté príslušenstvo, ktoré ku kočíku dostaneš - obojstrannú vložku, nánožník a aj prebaľovaciu tašku.

Kočíky si sú inak rozmerovo dosť podobné, či už je to ložná plocha, možnosť nastavenia rukoväte alebo rozmery po zložení.

Petite&Mars Street+ má vďaka nafukovacím a väčším kolesám lepšie jazdné vlastnosti, ale príde mi zbytočné mať dva ťažšie kočíky.

Držím palce vo výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia