Je možné k Thule Urban Glide 2 pripojiť spojkami nejaký športový kočík, ktorý by zvládol aj mierny terén?

Zodpovedané
20. dec 2022

Ahoj,

v lete sa nám narodí druhé dieťa s rozdielom 22 mesiacov a mám dilemu ohľadom kočíka. Teraz máme Thule Urban Glide 2 aj s vaničkou a adaptérmi na vajíčko. Maximálna spokojnosť hlavne kvôli častým prechádzkam v prírode.

Existuje k Thule skateboard s nie celkom malými kolesami, prípadne aj sedačkou?

Chcem, aby sa dal použiť v prírode.

Je možné k Thule pripojiť spojkami nejaký športový kočík, ktorý by zvládol aj mierny terén?

Ďakujem

Ahoj,

k Thule Urban Glide 2 sa dá pripojiť Cybex skateboard. Ten má koliesko s najväčším priemerom aký trh ponúka, no nemá sedadlo. Úprimne si však neviem predstaviť dieťa stojace na ňom pri prejazde nerovným prírodným terénom. Teda taký skejt si vôbec neviem predstaviť. Skejty a stúpadlá sú skôr určené na prejazd rovným povrchom, nie na prejazd výškovo rozdielnym povrchom.

Spojenie dvoch kočíkov spojkami je vhodné aplikovať na dva konštrukčne rovnaké alebo veľmi podobné kočíky. V Tvojom prípade je to druhý kočík Thule Urban Glide 2, resp. starší predchodca Thule Urban Glide 1.

Pri spojení dvoch kočíkov spojkami je potrebné spojiť ich na 3 miestach. Preto je najlepšie spájať dva rovnaké kočíky. Môžeš využiť spojky od značiek Inglesina či Leclerc.

Osobne, by som skôr odporučila zvážiť kúpu kočíka pre súrodencov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally