Je možné umiestniť nejaký skejtík/stupienok pre staršie dieťa ku kočíku Coletto Marcello?

Zodpovedané
21. apr 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom skejtíka.

Je možné umiestniť nejaký skejtík/stupienok pre staršie dieťa ku kočíku Coletto Marcello?

Ak áno, tak aký máme hľadať?

Ďakujem

Ahoj,

kočík Coletto Marcello má trochu atypickú konštrukciu, ale myslím si, že na neho bude sedieť univerzálny skejt značky Lascal Buggy Board. U mamičiek je veľmi populárny a možno ho nasadiť na skoro akýkoľvek kočík. Vybrať si môžeš z dvoch veľkostí - mini a maxi (k maxi je možné pripojiť aj sedátko).

Odporúčam aj Zopa Segboard, ku ktorému môžeš tiež prikúpiť sedátko.

Keby si mala ešte nejakú otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia