Má kočík Coletto Dante polohovateľné vnútro a veľké kolesá?

Zodpovedané
20. sep 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom kočíka Coletto Dante.

Absolútne sa v kočíkoch nevyznám. Moja požiadavka je, aby mal polohovateľné vnútro a veľké kolesá kvôli horšiemu terénu.

Spĺňa kočík Coletto Dante moje požiadavky?

Je to kvalitný kočík?

Ďakujem

Ahoj,

Coletto Dante 2020 je cenovo dostupný kočík určený pre nenáročných rodičov. Funkcionalita kočíka zodpovedá jeho nižšej obstarávacej cene. Nečakaj veľa a nebudeš sklamaná. V roku 2020 bol pôvodný model Coletto Dante inovovaný. Dostal sviežejší look a aj nový typ konštrukcie. Pôvodná oceľová konštrukcia bola nahradená hliníkovou, no výrobca na nej použil plastové spoje. Takéto namáhané spoje môžu po určitom čase (volá sa to únava materiálu) začať vŕzgať a hŕkať. Ako pozitívum beriem jeho väčšie bezúdržbové kolesá a nastaviteľné odpruženie, ktoré si môžeš prispôsobiť terénu v ktorom sa nachádzaš.

Hlboká vanička Dante 2020 má zabudované polohovanie a aj spodné odvetranie, ktoré nastavuješ na dne vaničky.

V pomere cena/výkon/kvalita, by som povedala, že je to kočík strednej triedy.

Kvalitatívne a cenovo porovnateľnými modelmi s Dante 2020 sú napríklad kočíky Kunert Rotax, Adamex Vicco alebo Milu Kids Como.

Skús si pred kúpou naštudovať naše MK články:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally