Je možné upevniť na podvozok Moon Resea Sport 2022 aj vaničku?

Zodpovedané
13. jún 2022

Ahoj,

chcela by som sa informovať ohľadom športového kočíka Moon Resea Sport 2022.

Je možné na podvozok upevniť aj vaničku (napr. z modelu Moon Resea S)?

Momentálne potrebujeme skladný športový kočík pre cca polročné bábätko.

Je aj možnosť vaničky, ak by sme v budúcnosti náhodou ešte potrebovali?

Okrem toho niekde na stránkach uvádzajú, že pomocou adaptérov sa dá na podvozok upevniť aj vajíčko.

Platí to aj pre model Kiddy Evolution Pro?

Ďakujem

Ahoj,

na Moon Resea Sport môžeš pomocou adaptérov pripojiť vajíčko značiek Maxi-Cosi, Cybex, Be Safe či Kiddy, teda pripojíš aj model Kiddy Evolution Pro .

Čo sa týka hlbokej vaničky, tak teoreticky by pasovať mala, ale samostatne sa nepredáva. Ak teda chceš kočík využívať od narodenia pre druhé dieťa, tak by som siahla radšej po modeli Moon Resea S.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia