Je na rozbité cesty lepší kočík Mutsy i2 alebo Easywalker Harvey2?

Zodpovedané
22. apr 2022

Ahoj,

rozhodujem sa medzi Mutsy i2 a Easywalker Harvey2. Budem mať júlové bábätko. Skúsenosti s Mutsy IGo mám. Veľmi mi vyhovoval a nemám mu naozaj čo vytknúť.

Chcela by som však vyskúšať niečo nové. Hľadám ľahko ovládateľný, skladný, ľahký a kvalitný kočík vhodný aj na rozbité a aj kamenisté cesty.

Ktorý z nich je lepší?

Aký iný kočík by si mi odporučila?

Ďakujem za odpoveď

Ahoj,

z týchto dvoch by som zvolila určite Easywalker Harvey2. Má ľahšiu hmotnosť, kvalitnejšie kolesá a priestrannejšiu hlbokú vaničku aj športiak. Vďaka výškovým adaptérom a nastaviteľnej rukoväti si ho môžeš plne prispôsobiť svojej výške. Pokiaľ bude ťažší terén prevládať, tak odporúčam verziu "All Terrain". Má väčšie a terénnejšie kolesá.

Momentálne sa dá zakúpiť za veľmi výhodnú cenu aj jeho novší model Easywalker Harvey3.

Ľahké, skladné a dobre ovládateľné sú aj kočíky značky Moon, ktoré odporúčam tiež veľmi rada. Nájdeš u nich kvalitný matrac a odvetrávanú vaničku, ktorá je ideálna pre letné bábätko kvôli lepšej cirkulácii vzduchu počas horúcich dní. Ďalej oceníš aj nafukovacie kolesá, vďaka ktorým majú veľmi dobré jazdné vlastnosti v teréne. Viac si o nich prečítaj v tejto otázke z poradne.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia