Je podvozok kočíka ABC Design Salsa 4 Air 2023 kompatibilný s vajíčkomCybex Cloud T?

Zodpovedané
26. feb 2024

Ahoj,

rada by som sa poradila.

Je podvozok kočíka ABC Design Salsa 4 Air 2023 kompatibilný s vajíčkom Cybex Cloud T?

Adaptéry od ABC mám, no na tých sa píše iba všeobecne Cybex.

Ďakujem

Ahoj,

áno, konštrukcia kočíka ABC Design Salsa 4 Air je kompatibilná s autosedačkou Cybex Cloud T.

Na adaptéry je možné nasadiť aj novšie typy autosedačiek od značky Cybex. Našťastie sa im nemenil dizajn, takže aj novšie autosedačky stále pasujú na staršie typy adaptérov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally