Je pre 6-mesačné dieťa lepší kočík Thule Urban Glide, Baby Jogger City Mini GT2 alebo Hauck Runner?

Zodpovedané
29. júl 2022

Ahoj,

rmám 6-mesačné bábo a rozhodujem sa medzi viacerými trojkolesovými kočíkmi.

Je lepší Thule Urban Glide 2, Baby Jogger City Mini GT2 alebo Hauck Runner 2?

Ďakujem

Ahoj,

na začiatok malé upozornenie. Všetky tri kočíky majú pre tak malé dieťa tvrdé sedadlo. Pokiaľ chceš využívať jeden z nich, tak je potrebné dokúpiť univerzálnu ergomickú vložku. Ja som používala Babymoov. Bez nej by som syna do Thule nedávala.

Ak porovnám kočíky úplne jednoducho cena/kvalita/funkcie, tak lepšie sú Thule Urban Glide 2 a Baby Jogger City Mini GT2. Ten má síce v názve „City" (čo v preklade znamená „Mesto"), ale jeho kolesá a odpruženie sú však vhodné nielen do mesta ale aj do náročnejšieho lesného terénu. Jedinou nevýhodou je jeho možné preklopenie na bok pri jazde šikmým, resp. kopcovitým terénom.

Ale poďme si ich pekne roztriediť:

Otázka je: „Aký kočík potrebuješ?" Kde ho chceš používať, kam chceš s ním chodiť. Runner 2 napríklad v zime nevyužiješ. Pretože ho prefúka, aj keď bude dieťa vo fusaku.

Pre inšpiráciu si prečítaj článok alebo si pozri videá k téme, ktoré sme pripravili.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally