Je pre ročné dieťa vhodnejší kočík Cybex Balios S Lux alebo Cavoe Axo?

Zodpovedané
21. mar 2022

Ahoj,

hľadám kočík pre ročné dieťa. Mám Zopa Move a je veľmi nízky.

Požiadavky:

  • dlhšia strieška,
  • aby nebol moc nízky,
  • aby sa dobre tlačil,
  • dobré kolesá,
  • zvládnutie aj ťažšieho terénu - u nás sú cesty moc rozbité,
  • otočný v oboch smeroch,
  • pohodlný.

Páči sa mi Cybex Balios S Lux a Cavoe Axo.

Ktorý je lepší?

Je ešte nejaký iný, ktorý odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

Cybex Balios S Lux je fajn kočík.

Ak však bude prevládať terén, tak by som volila jednoznačne Cybex Talos S Lux. Má síce vyššiu hmotnosť, ale je za to priestrannejší a celkovo vyšší.

Cavoe Axo je oproti Talosu nižší kočík. Nemá nastaviteľnú rukoväť a má menšie rozmery chrbtovej opierky a aj celkovej ložnej plochy. Preto by som išla určite do Cybex Talos S Lux.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia