Poradíš lacnejší športový kočík, ktorý má vlastnosti ako Cybex Balios S Lux?

Zodpovedané
24. nov 2023

Ahoj,

hľadám športový kočik s podobnými vlastnosťami ako je Cybex Balios S Lux. Musí byť však z lacnejšej kategórie. Kolesá by boli ideál s výplňou, odpruženie, úplný alebo skoro úplný ľah, predĺžená strieška, veľký nákupný košík, otvor na strieške, otočné sedenie, väčsia ložná plocha. Dcérka má 83 cm a 15 mesiacov. Kočík musí zvládnuť aj dedinský a nerovný terén. Mal by mať madlo a poťahy, ktoré sa budú dať dole a vyprať. Určite nechcem korýtkové sedenie.

Vieš mi poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

výbornou alternatívou je športový model Venicci Empire, ktorý sa však dá zakúpiť iba na západnom trhu.

Podobným dostupným kočíkom je Cavoe Axo Shine, ktorý vyniká prepracovaním jednotlivých detailov. Je určený pre rodičov, ktorí sa pohybujú po mestskom povrchu a aj po nerovnejších cestách dediny. Nižšia váha a ľahká manipulácia umožňujú ovládanie jednou rukou. Zaujme jednoduchým zložením spolu s nasadeným sedadlom na konštrukcii v akomkoľvek smere. Priestranné športové sedenie a hlboká vanička patria na trhu k tým priestrannejším, vydržia tak od začiatku až do konca kočíkovania.

Cenovo dostupnou alternatívou je aj model Lonex Sport. Je to na pohľad síce robustnejší športový kočík, no vďaka svojim veľkým gélovom plneným kolesám prejde aj náročnejšie povrchy v meste a aj na dedine. Je určený skôr pre nenáročných rodičov, ktorí ocenia dostupnú cenu a pekný dizajn.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally