Je vajíčko Cybex Aton 5 použiteľné s kočíkom Joolz Geo?

Zodpovedané
22. júl 2023

Ahoj,

mám kočík Joolz Geo a vajíčko Cybex Aton 5.

Bude ich možné spolu používať?

Ďakujem

Ahoj,

existuje set vrchných a aj spodných adaptérov na autosedačku - tzv. vajíčko, ktorý je vhodný pre kočíky Joolz Geo a Joolz Geo2.

Adaptéry sú kompatabilné s autosedačkami:

  • BeSafe iZi prejsť na iZi Go Modular,
  • Maxi-Cosi CabrioFix, Pebble & Pebble Plus,
  • Kiddy Evo-Lunafix, Kiddy Evolution Pro & Evolution Pro 2 (v sklopenej polohe),
  • Cybex Aton, Aton 4, Aton 5, Cloud Q & Aton Q i-Size (tiež v sklopenej polohe),
  • Nuna Pipa.

POZOR! Adaptéry nie sú vhodné pre kočíky - Joolz Day a Joolz Day2 a Joolz Day3.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally