Je veľkosť hlbokej vaničky Petite&Mars Trails postačujúca pre novembrové dieťa?

Zodpovedané
31. aug 2023

Ahoj,

s partnerom premýšľame nad kočíkom Petite&Mars Trails 2v1 Iron Green. Vnútorný rozmer vaničky je údajne 30 x 72 cm. Bábo sa nám má narodiť v novembri.

Bude na zimu/jar stačiť takáto veľkosť vaničky?

Ak rátame s fusakom + oblečenie.

Môžeme koncom marca používať už športovú časť?

Ide športová časť do úplného ľahu?

Vieš poradiť značku fusaku, ktorý nezaplní celú vaničku?

Ďakujem

Ahoj,

hlboká vanička modelu Petite&Mars Trails je menšia s vnútorným rozmerom 72 x 30 cm a je vhodná pre zimné či jarné bábätko, ktoré bude nasledujúce zimné obdobie spolu s fusakom tráviť v športovej nadstavbe.
Dieťa potrebuje fusak iba v prvých mesiacoch života, kedy je ešte maličké. Nadštandardne veľká vanička taktiež nie je potrebná. Ďalšiu jeseň a zimu už bude voziť v športovej časti.

Športové sedadlo je vhodné aj pre väčšie deti vďaka 52 cm vysokej chrbtovej opierke, ktorú je možné nastaviť do skoro úplne rovného ľahu (165 stupňov) a má funkciu bežného sedu s malým sklonom. Navyše má sedadlo aj mäkkú vyberateľnú vložku a vyššie bočnice, ktoré zabezpečujú bezpečie a priaznivo ovplyvňujú pohodlie dieťaťa.

Ďalší celkový podrobnejší opis spolu s fotkami jednotlivých častí kočíka nájdeš v jeho popise, ktorý pre Vás mamičky tvoríme.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally