Kde kúpim náhradné kolesá na Mamas&Papas Urbo?

Zodpovedané
21. mar 2022

Ahoj,

hľadám náhradné kolieska na Mamas&Papas Urbo. Prešla som všetky e-shopy. Kočík je v super stave, len tie kolesá sú totálne zjazdené a jednoducho sa ho nechcem vzdať.

Kde kúpim náhradné kolesá?

Ako by sa dali vytuningovat?

Jazdia už takmer po kovovom ráme. Mimino je ešte malé a minimálne rok bude ešte v kočíku.

Ďakujem

Ahoj,

skús kontaktovať oficiálneho distribútora či servis. Myslím si, že nebude problém dať na kočík kolesá z Mamas&Papas Urbo 2.

Držím palce, nech sa podarí! Keby si mala ešte akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia