Kde zoženiem náhradné zadné koliesko na Monza Go?

Zodpovedané
27. dec 2021

Ahoj,

súrne pátram po zadnom koliesku na starší model Monza Go alebo nejakú náhradu. Koliesko sa nám zlomilo a nikde nám to nevedia objednať. Vraj už sa to nevyrába a iné nebudú pasovať. Nerada by som kupovala nový kočík len kvôli jednému koliesku.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

ak nechceš kupovať nový kočík, tak ja by som to riešila kúpou bazárového. Inú možnosť ani riešenie nevidím, keďže výroba bola ukončená a nedajú sa zohnať už ani náhradné diely.

V bazáre MK, nájdeš kočíky od 70 eur.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kočikopédie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally