Kinderkraft All Road 2020 - recenzia k športovému kočíku..?

Zodpovedané
10. aug 2020

Ahoj,

poprosila by som o recenziu na športový kočík Kinderkraft All Road 2020, nakoľko som žiadnu nenašla.

Ďakujem veľmi pekne.

Ahoj,

Kinderkraft All Road je absolútna novinka, ktorú výrobca ešte ani nemá na stránke 😀 Takže recenzie žiaľ ešte moc nenájdeš. Prikladám kopu reál obrázkov, čo som našla, a teda môj osobný názor:

Vyzerá ne veľmi šikovný, aj keď samozrejme lacnejší a jednoduchší športiak. Za mňa je jednoznačne skôr do mesta, ale ustojí aj trávu a pod. Ak nie si náročná a oceníš niečo relatívne (na športiak s väčšími zadnými kolesami a otočným sedadlom) skladné/ploché po zložení, poteší ťa pekným dizajnom, príslušenstvom, ako aj celkom peknou plochou na ležanie.

Kinderkraft All Road

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli