Dá sa na športový kočík Kinderkraft Vesto a Kinderkraft All Road nasadiť aj hlboká vanička a vajíčko?

Zodpovedané
23. jan 2024

Ahoj,

chcem sa poradiť ohľadom kočíka Kinderkraft Vesto a Kinderkraft All Road.

Dá sa na tieto športové kočíky nasadiť aj hlboká vanička a vajíčko?

Ďakujem

Ahoj,

Kinderkraft Vesto sa zakupuje ako samostatný športový kočík bez možnosti pripojenia hlbokej vaničky či autosedačky – tzv. vajíčka.

Podobne aj Kinderkraft All Road sa zakupuje ako samostatný športový kočík bez možnosti pripojenia hlbokej vaničky či autosedačky – tzv. vajíčka.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally