Aký je rozdiel medzi kočíkom Kinderkraft Vesto a Kinderkraft All Road?

Zodpovedané
3. feb 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Kinderkraft Vesto a Kinderkraft All Road.

Aký je medzi nimi rozdiel?

Ktorý je lepší?

Ďakujem

Ahoj,

na veľmi podobnú otázku som odpovedala nedávno v poradni. Myslím si, že v nej nájdeš potrebné odpovede. Za mňa sú to cenovo dostupné kočíky, čomu zodpovedá ich kvalita a následné hodnotenia mamičiek.

Ak, ale nie si veľmi náročná a nebude ti prekážať občasné vŕzganie konštrukcie, tak si jeden z modelov pokojne zaobstaraj.

Kinderkraft Vesto

Kinderkraft All Road

Ak som ti neporadila, skús mi napísať opäť. Pridaj prosím bližšiu špecifikáciu terénu a nezabudni sa pripomenúť, pretože poradňa je anonymná.

Držím ti palce. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, login kocikopedie a môj login lulu_originally (pridaj k obľúbeným), aby si neprišla o žiadne novinky a inšpirácie 😉.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally