Kombinovaný kočík do terénu i do mesta, s priestrannou vaničkou a odpružením

Zodpovedané
10. sep 2019

Ahoj,

prosim ta, mohla by si mi poradit trojkombinaciu kocika aj do terenu aj do mesta??? Priestranna vanicka, odpruzeny.

Ahoj,

strašne ma mrzí, že neudávaš rozpočet. Je úplne iné vyberať kočík za 400 a za 1400 eur, takže to mi v tvojej otázke trochu chýba. Každopádne začnem od dostupnejších, ale pretým ešte spomeniem, že pri kompromise mesto - dedina by som ja osobne okrem relatívne dobrej športovej časti dala pozor a vyberala aj radšej skôr nižšiu váhu. V meste ti totiž priťažký kočík bude veľmi zavadzať

Takým najdostupnejším, no s relatívne fajn váhou by bol Kinderkraft Grande. ABC Design Salsa 4 zasa ponúka super pomer cena-výkon, obrovskú vaničky, striešky i košík a váhu dokonca pod tých 12. Z väčších, robustnejších kočíkov by som odporučila taký Bebetto Torino New (13,7 kg).

Kinderkraft Grande

ABC Design Salsa 4

Bebetto Torino

Ak by si bola ochotná zvážiť aj kočík s neotočným športovým sedadlom, super hybridom by bol Casualoplay LOOPi (vybrala by som ho vo verzii s kolesami Allroad) - kolesá sa prípadne dajú časom aj obmieňať (ak kúpiš verziu City a Allroad kolesá samostatne v sete).

Casualplay LOOPi Allroad

Casualplay LOOPi City

A ešte ti ponúknem jednu-dve drahšie varianty - Bugaboo Fox, Emmaljunga NXT60.

Bugaboo Fox

Emmaljunga NXT60 Ergo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli