Kombinovaný kočík Milu Kids Starlet - je vhodný pre vysokého manžela a októbrové bábo?

Zodpovedané
9. júl 2019

Dobrý deň,

zo všetkých kočíkov som si vybrala kočík Milu Kids Starlet alebo Plus. Mám vysokého manžela a dieťatko bude v októbri. Je tento kočík vhodný? Vysoký? Máte skúsenosť?

Ahoj,

Milu Kids Starlet (či Starlet Plus, čo je len iná materiálovo-farebná variácia) sú cenovo dostupné, farebne príťažlivé modely určené menej náročným rodičom, vďaka kolesám a odpruženiu vhodné aj na horší terén. Často ich preto vyhľadávajú rodičia na dedine či v podobnom prostredí.

Milu Kids Starlet

Milu Kids Starlet Plus

Určite sú vhodné aj pre vyšších rodičov - nie je to kočík, čo by mal nadstavby pri zemi a taktiež ponúka možnosť nastavenia rúčky. Vysoký manžel by tým pádom mal byť ok.

Rada by som ešte upozornila na to, že Starlet je fajn hlboký kočík (vanička je vnútri rozmerovo priemerná, ale postačí - aj pre októbrové dieťatko), ale športiak je o čosi slabší. Preto buď pripravená, že možno neskôr, pri staršom dieťati, ho budeš chcieť vymeniť za niečo ľahšie, spratnejšie, s praktickejším a menej miesto zaberajúcim športiakom. Kočík je to totiž skôr mohutnejší, ťažší a zaberie dosť miesta v kufri.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli