Kombinovaný kočík pre vysokých rodičov a októbrové bábätko

Zodpovedané
4. sep 2019

Ahoj,

chceli by sme poradiť, aký kočík je vhodný pre vysokých rodičov. Ja mám 180 cm, manžel 192 cm. Bábätko sa má narodiť koncom októbra a predpokladáme. že bude väčšie po nás. Preferovali by sme trojkombináciu, ale nebránime sa aj iným možnostiam.

Ďakujeme 😉

Ahoj,

strašne mi tu chýba nejaký rozpočet. Lebo iné je vedieť za kočík zaplatiť aj 1 500 eur, kedy v podstate v odporúčaní nemám obmedzenie.

Vtedy sa dajú spomenúť modely ako Stokke Trailz, mestskejší Scoot, Beat a Joolz Day. Možno aj Cybex Priam.

Stokke Trailz Terrain

Stokke Scoot V3

Stokke Beat

Joolz Day3

Cybex Priam 3

Z lacnejších by som jednoznačne zdôraznila ABC Design Salsa 4, ktorý je dostupný, priestranný vo všetkých konfiguráciách a aj dostatočne vysoký + nastaviteľná rúčka. Určite super pomer cena - funkcionalita.

ABC Design Salsa 4

Možnosťou sú aj poľské značky, ktoré sú dostatočne robustné a veľké, čím množstvu vysokých rodičov vyhovujú. Spomenula by som Bebetto, Espiro. Možno aj Baby Design a ešte kuk aj na model Kinderkraft Prime 2019.

Kinderkraft Prime 2019

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli