Konštrukcia vaničky Joolz Day2 je spadnutá dozadu. Dá sa s tým niečo robiť?

Zodpovedané
28. nov 2023

Ahoj,

mám vaničku Joolz Day2. Keď dieťa leží, tak sa mi zdá, že konštrukcia je moc spadnutá dozadu.

Dá sa s tým niečo robiť?

Ďakujem

Ahoj,

takto na diaľku bez zhliadnutia fotky či videa, na ktorom by bol problém s vaničkou Tvojho kočíka Joolz Day2 viditeľný, Ti neviem pomôcť.

Mrzí ma to. Skús sa obrátiť na autorizovaný servis pre kočíky značky Joolz.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally