Ktorá vložná taška pasuje do Concord Camino?

Zodpovedané
16. júl 2022

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom vložnej tašky do športového kočíka Concord Camino. Čoskoro čakáme prírastok a akurát v tom období nám majú začať prerábať výťahy. Takže potrebujem niečo ľahké, v čom viem vyniesť novorodenca na 4. poschodie.

Vložná taka mi príde ako najjednoduchšie a najlacnejšie riešenie, keďže to bude len na krátke obdobie.

Je niečo univerzálne, čo by pasovalo do tohto kočíka?

Ideálne z bazáru. Viem, že Concord má aj vlastnú vložnú tašku. Tú je však nereálne zohnať.

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam vložnú tašku značky Emitex. Napríklad model Oxford. Okrem dostupnej ceny zaujme aj možnosťou premeniť ju na fusak. Stačí vybrať dosku a odopnúť nosné popruhy, takže využitie nájde aj neskôr. Dĺžku tašky je možné upraviť stiahnutím, alebo povolením šnúrky okolo hlavy dieťaťa. Šírku je možné upraviť tiež, takže dobre padne do všetkých typov kočíkov. Praktické je aj jej zaistenie proti skĺznutiu.

Variantom môže byť aj nosič či šatka, ktorá mi príde bezpečnejšia. Budeš mať aj voľné ruky pre prípadný nákup alebo tašku.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia