Prečo sa prestal vyrábať kočík Concord Camino a Concord Wanderer?

Zodpovedané
2. jún 2022

Ahoj,

páči sa mi Concord Camino a Concord Wanderer. V obchodoch ich však neviem nájsť.

Prečo sa už nevyrábajú?

Budú sa ešte vyrábať?

Ďakujem

Ahoj,

značka Concord zanikla a je súčasťou Jané. Modely sa už vyrábať nebudú, ale určite by som sa nebála bazárovej kúpy Concord Camino. Jedná sa o kvalitný kočík, takže aj bazárový bude v dobrom stave.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia