Ktorý golfový kočík je malý, ľahký a stojí do 200 eur?

Zodpovedané
10. aug 2022

Ahoj,

hľadám golfový kočík.

Požiadavky:

  • do 200 eur,
  • malý,
  • ľahký,
  • vhodný na cestovanie a aj na prechádzky do mesta a prírody.

Teraz máme športový Moon Resea S a pripadá mi už dosť ťažký na dlhé prechádzky.

Aký kočík mi vieš poradiť?

Ďakujem

Ahoj,

ak chceš klasický typ golfového kočíka, čo znamená typ rúčok golfových palíc, tak si pozri model Koelstra Simba T4. Je to ľahký kočík a nosnosť sedadla má 18 kg. Priemer kolies z tvrdenej gumy je 15 cm.

Podobným modelom je aj TFK Dot, ktoré má však o čosi väčšie penové kolesá a o čosi lepšie odpruženie. Sedadlo má väčších rozmerov, o čom svedčí aj jeho 20 kg nosnosť. Plusom je možnosť sklopenia chrbtovej do ľahu.

Pozri si aj naše video: Golfový kočík vs ultraľahký skladný športový kočík typu Joolz Aer.

Prípadne si pozri cestovný kočík Espiro Art. Ten má nosnosť až 22 kg a priestrannú striešku XL rozmerov. Mínusom môžu byť menšie (13 cm) penové kolesá.

Podobnými modelmi sú Petite&Mars Up., Petite&Mars Cross alebo Kinderkraft Indy 2.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally