Je kočík Moon Resea Sport ľahký, skladný a použiteľný do mesta a aj do prírody?

Zodpovedané
17. mar 2022

Ahoj,

zvažujem kúpu športového kočíka (ako druhý kočík) do auta pre 11 mesačné dieťa. Musí byť ľahký, skladný, použiteľný do mesta a aj na nenáročnú prechádzku v prírode.

Je kočík Moon Resea Sport na tento účel vhodný?

Ak nie, tak ktorý iný odporúčaš?

Plánujem bazárovku.

Ďakujem

Ahoj,

áno, Moon Resea Sport je na tieto Tvoje požiadavky ideálnou voľbou. Je celkom ľahký (10 kg), obojsmerný, dostatočne priestranný, ľahko sa skladá a je veľmi kompaktný. Rozhodne by som do neho išla.

Prípadne sa pozri ešte na tieto ľahšie neotočné modely, možno Ťa zaujmú. V pohode zvládnu aj ľahší terén.

Držím palce pri výbere a v prípade ďalšej otázky, mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia