Ktorý kočík, Baby Jogger City Versa GT alebo Oyster Zero?

Zodpovedané
10. dec 2018

Dobrý deň,
potrebujem poradiť kočík pre veľké dieťa. Rozhodujem sa medzi Baby Jogger City Versa GT alebo Oyster Zero. Tá Versa je dlhšia, lenže Oyster je zasa širší. Neviem vôbec, ktorý vybrať.
Ďakujem

Ahoj,

oba vybrané kočíky môžem odporučiť - oba sú kvalitné a pomerne priestranné. Sú to však pomerne odlišné typy, čo by ti teoreticky malo pomôcť pri rozhodovaní. Je dosť podstatné, aké staré máš dieťatko. Využiješ ešte vôbec otočnosť sedadla, ktoré Baby Jogger City Versa GT ponúka? Spinkáva ti dieťatko v kočíku často/dlho? Ak áno, vyššia váha Versy bude stáť za to. Priestor je tam dostatočný a plusom sú aj terénne vlastnosti kočíka.

Baby Jogger City Versa GT

Ak skôr potrebuješ niečo šikovné, skladné a čo najľahšie, lepšou voľbou bude zasa Oyster Zero. Široký sedák zvládne aj veľké dieťa, ale nie je až taký dlhý ako u Versy, preto na každodenné 3+ hodinové spánky je možno kratší (ale zasa báť sa nemusíš, oddych/spánok určite bez problémov dáte aj v Oysteri). Oyster by som určite zvolila v prípade, že kočík potrebuješ na také bežné mestské prechádzky, nákupy, do auta a pod.

Babystyle Oyster Zero

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli