Ktorý kočík má široké sedenie, nafukovacie kolesá a nastaviteľnú rúčku?

Zodpovedané
2. máj 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík, ktorý musí spĺňať 3 parametre.

1. Dosť široké sedenie. Ideálne 35 cm a viac.
2. Musí mať nafukovacie kolesá.
3. Vvýškovo nastaviteľná rúčka je tretia podmienka.

Ktorý kočík spĺňa všetko, čo požadujem?

Ďakujem

Ahoj,

široké sedenia majú kočíky značky TFK, napríklad TFK Mono. Nájdeš u neho odpružené nafukovacie kolesá aj nastaviteľnú rukoväť až do výšky 122 cm.

Tvoje požiadavky spĺňa aj obľúbený Petite&Mars Street+ Air. Jeho rukoväť nastavíš do výšky 108 cm.

Priestranné sú aj modely Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade či Joie Mytrax (ten má však nafukovacie kolesá len vzadu).

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia