Ktorý športový kočík má nafukovacie kolesá, možnosť ľahu a nastaviteľnú rúčku?

Zodpovedané
15. mar 2022

Ahoj,

hľadám športový kočiík pre 1,5 ročné dieťa.

Požiadavky

  • musí vydržať do konca kočíkovacieho obdobia,
  • nafukovacie kolesá, resp. vhodné do terénu,
  • dobré odpruženie by potešilo,
  • možnosť ľahu aj s polohovaním nôh,
  • nastaviteľná rúčka (ja mám 160, manžel skoro 190 cm),
  • skladný do auta,
  • dlhá strieška,
  • z tých ľahších,
  • možnosť vetrania,
  • ideálne úložný priestor, ktorý zvládne aj viac ako 3 kg,
  • cca do 300 eur aj so základným príslušenstvom.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

na podobnú otázku som odpovedala nedávno v tejto otázke v poradni, tak na ňu pozri. Možno Ťa niektorý z kočíkov zaujme:

Tvojim požiadavkám najlepšie vyhovuje Petite&Mars Street+ Oak 2021 Air. Spĺňa všetko - cenu, nafukovacie kolesá, úplný ľah s polohovaním nôh, dlhú striešku, polohovaciu rukoväť, aj skladnosť a celkovo väčšie rozmery. Takže vydrží bez problémov až do konca.

Podobné parametre má aj Joie Mytrax.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi znovu napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia