Ktorý kočík má vaničku nad 85 cm?

Zodpovedané
4. aug 2021

Ahoj,

chcela by som sa poradiť ohľadom výberu kočíka. Hľadám kočík s veľkou ložnou plochou. Mala by byť aspoň 85 cm. Vnútorné rozmery môjho kočíka sú 80 ako udávajú aj v popise, ale reálne ložná plocha je 71. Trojmesačný syn už z neho vyrástol, tak hľadám nejaký väčší. Do športovej časti je syn ešte malý.

Aký kočík mi bude vyhovovať?

Ďakujem

Ahoj,

podľa tvojho popisu mi nieje celkom jasné, či hľadáš kočík iba s hlbokou vaničkou alebo 2v1 či 3v1. A chýba mi aj popis terénu, do ktorého ho potrebuješ. To je dosť podstatné. Taktiež neudávaš do akej ceny chceš zájsť.

Zamerala som sa preto na kombinované kočíky s vaničkou nad 85 cm.

Skús si pozrieť Moon Black. Ide o nový model - kolekcia 2021. Kombinuje nízku hmotnosť a skladnosť s najväčším komfortom jazdy a praktickými funkciami. V Kočíkopédií ho pripravujeme, takže bližšie si ho môžeš pozrieť napríklad tu: https://www.maderna.sk/kombinovane-kociky/moon-...

Pozri si aj kočíky od značky Camarelo

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally