Kočík s väčšími vnútornými rozmermi vaničky

moni1313
10. jan 2019

Ahojte, potrebovala by som poradiť. Hľadám kočík pre bábätko s čo najväčšími vnútornými rozmermi vaničky, keďže bábo bude veľké a aby sme nemuseli rovno využívať športovú časť.
Pozerala som Britax... Viete mi poradiť aj nejaké iné značky? Ďakujem 🙂

st44
10. jan 2019

My sme mali rico bruno ecco. Pevna plastova vanicka. Moja mala pri nar. 50cm a 4040g. Vanicku sme vyuzili asi pol roka. Mala potom uz nechcela lezat, tak sme prehodili na sportovu cast aby vsetko videla

didaiva
10. jan 2019

Napriklad Inglesina Trilogy system, vanicka je 34x74 cm, ja som ho tiez mala a bola naozaj priestranna.

stratenanajdena
10. jan 2019

@moni1313 čo sme my najväčšie našli na trhu, bol peg perego paloma culla. Ale pozor na tie cully, treba pozrieť parametre pri konkrétnom modeli, niektorá vanička môže mať vnútornú dĺžku 74 cm, iná 86. Tie 86 a viac sú fakt super. My sme v takej mali dieťatko cca do 8 mesiacov, má aj polohovateľnú časť pod hlavičkou, takže sa dá mierne nadvihnúť, čo je super, keď je dieťatko už väčšie, alebo ak má reflux. Celkovo už pred rokmi sme zistili, že peg perego mali najväčšie tie vaničky. No nemám prehľad v najnovšom trhu dnes, lebo je to presýtené novými značkami. Ak by som si mala kupovať kočík zas, tak najskôr peg perego, sú veľké aj kvalitné.

libulibu
10. jan 2019

my sme mali kocík Jané crosswalk s vanickou micro, tá mala 74cm, malá sa narodila v zime a az do leta sme ju vyuzívali. Bola naozaj dost priestranná. a ked uz sedela isla do sportáku.🙂

alzbeta222
19. jan 2019

Určite nejaký retro kočík. my sme mali Roan Marita ale hocijaká iná značka retro kočíka má väčšiu vaničku.

mamasimmi
12. feb 2019

@moni1313 ahoj my sme vcera kupili Diono Quantum skus pozriet a keby si cokolvek potrebovala spytaj sa 🙂