Ktorý nekorýtkový športový kočík zvládne aj mierny terén?

Zodpovedané
6. aug 2021

Ahoj,

chcela by som poradiť pri výbere športového kočíka. Teraz máme dvojkombináciu, ale keďže má korýtkovú športovú časť, chcela by som ho vymeniť hneď ako pôjde dieťa z vaničky do športiaku za niečo nekorýtkové.

Kočík by mal prejsť mierny terén. Bývame v meste, kde sú zle chodníky. Mal by zvládnuť občasne výlety do prírody a malo by sa tam zmestiť dieťa aj s fusakom v zime, ale aby to nebol ,,tank".

Hlavne nech je to kvalitný kočík, žiadna hrkálka. Cenový limit nemáme určený. Zatiaľ som pozerala: Mutsy Nio, Babystyle Oyster Zero, Britax B agile R, Valco Baby Snap 4, Stokke Beat, Nuna Triv a Joolz Hub+.- náš favorit, ale bojím sa, že nám nevydrží ani do 2 rokov kvôli veľkosti.

Ktorý z uvedených kočíkov by nám mohol najviac vyhovovať?

Ďakujem

Ahoj,

po porovnaní funkcií, veľkosti a materiálu, použitého odpruženia na kolesách a maximálnej nosnosti na dieťa som ako prvé prvé vylúčila nasledovné kočíky Babystyle Oyster Zero, Nuna Triv, Mutsy Nio, Britax B-agile R. Pre teba sú nevhodné vzhľadom na veľkosť či terén do ktorého ich chceš niekedy využiť (občasné výlety v prírode, dieťa s fusakom v zime).

Babystyle Oyster Zero

Nuna Triv

Mutsy Nio

Britax B-Agile R

Valco Baby Snap 4 - pri tomto kočíku by som zvážila či chceš kočík s otočným sedadlom. Ak nie tak sme práve vylúčili ďalší.

Valco Baby Snap 4

Tvoj favorit Joolz Hub+ a Stokke Beat - osobne by som každý z nich nakoľko sú obidva veľmi kvalitné, priestranné, ľahké (Stooke je o 2kg ľahší), skladné.

Joolz Hub+

Stokke Beat

Možno ako alternatívu kukni Moon Style. Tento model by mohol vyhovovať ak plánujete, že budete často cestovať.

Moon Style

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally