Ktorý športový kočík je otočný, má nafukovacie kolieska a plný ľah?

Zodpovedané
4. apr 2022

Ahoj,

hľadáme športový kočík - plný ľah, otočný proti smeru jazdy, nafukovacie kolieska.

Čo by si odporučila?

Ďakujem

Ahoj,

nafukovacie kolesá má napríklad model Britax Smile III. Je mäkko odpružený, takže terénom prejde bez problémov a samozrejmosťou je úplný ľah s opierkou nôh, nastaviteľná rukoväť, predlžovacia strieška aj priestranný nákupný košík.

Ďalej odporúčam aj o niečo drahšie, ale kvalitné Emmaljunga NXT90 F.

Z tých ľahších a lacnejších to môže byť aj Valco Baby Snap Ultra Trend, ku ktorému je možné dokúpiť nafukovacie kolesá.

Alebo aj X-lander X-Move. Jeho nevýhodou je nižšia nosnosť.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, neváhaj mi napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia