Ktorý športový kočík je skladný, dá sa zložiť jednou rukou a bude stáť do 200 eur?

Zodpovedané
28. máj 2022

Ahoj,

hľadám športový kočík pre dcérku, ktorá má 14 mesiacov. Teraz máme Priam, posúvam ho sestre.

Požiadavky:

  • ľahký,
  • skladný,
  • na rýchle presuny,
  • aby aspoň trošku zvládol horší terén,
  • ak by sa dal zložiť jednou rukou - bolo by to super,
  • suma 180 - 200 eur,
  • nebránim sa ani kočíku z druhej ruky.

Ktorý kočík spľňa to, čo hľadám?

Ďakujem

Ahoj,

zamerala by som sa na bazárové modely Cybex Eezy S+², Valco Baby Snap 4 Sport Trend Tailormade, TFK Dot 2. Prípadne aj novší Inglesina Maior, ktorý na bazároch veľmi nebýva, ale možno budeš mať šťastie. 🙂

Ak si bola spokojná s Priamom, tak ako najlepšia voľba mi príde Cybex Eezy S+². Má kvalitné gumové kolesá, ktoré sú vhodné aj do terénu a zároveň je skladný a ľahký.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia