Ktorý športový kočík má popruh cez rameno, je ľahký a vhodný na časté cestovanie vlakom?

Zodpovedané
19. máj 2022

Ahoj,

zháňam športiak alebo golfový kočík na cestovanie.

Požiadavky:

  • ľahký,
  • skladný,
  • maximálne do 7 kg,
  • opierka do úplného ľahu,
  • otočné sedadlo,
  • dlhšia strieška proti slnku,
  • jednoduché skladanie,
  • popruh cez rameno, aby som ho mohla ľahko preniesť do vlaku, keďže nemám auto a často cestujem sama s malou.

Pozerala som rôzne kočíky, ale všetky sa mi zdajú ťažké, alebo sa neotáča na nich sedačka.

Existuje kočík, ktorý spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

medzi kompaktné cestovné a otočné kočíky patrí napríklad Cybex Eezy S-Twist+². Nevýhodou je užšie sedenie, takže je vhodný skôr pre menšie deti.

Podobným typom je napríklad Cybex Melio, Easywalker Charley alebo Hauck Colibri. Popruh cez rameno teda nemajú, ale vďaka svojej kompaktnej veľkosti nebude problém s ich prenesením.

Alebo to môže byť aj o niečo málo ťažší Cybex Mios 3 a jeho staršie modely.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia