Ktorý športový kočík má naozaj XXL dlhú štriešku?

Zodpovedané
18. júl 2022

Ahoj,

hľadám golfový kočík.

Požiadavky:

  • na sume nezáleží,
  • musí mať úplný ľah,
  • naozaj dlhú striešku,
  • ľahko skladný,
  • ak je možné, tak skladanie na príručnú batožinu do lietadla.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam Elodie Details Mondo, ktorý má jednu z najdlhších striešok. Oceníš u neho aj krásny dizajn, polohovanie do úplného ľahu, priestranné sedenie a zároveň kompaktnú veľkosť po zložení.

Ďalej odporúčam Babystyle Hybrid Ezy Fold, ktorý sa dá zakúpiť teraz za výhodnú cenu a má vychytávku vo forme automatického skladania.

A do tretice Inglesina Quid2, ktorý tiež spĺňa všetky požiadavky.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia