Ktorý športový kočík má rúčku aj vpredu?

Zodpovedané
18. apr 2022

Ahoj,

kúpili sme nový kočík, ktorý má rúčku iba vzadu. Naše bábo sa v ňom nechce voziť, pretože ma nevidí.

Potrebujem preto nejaký kľudne bazárový športiak do 150 eur, ktorý bude mať rúčku aj vpredu, aby na mňa bábätko videlo. Stačí mi len na prechodné obdobie pokým si zvykne.

Koncom apríla letíme na dovolenku a potrebovala by som kočík do lietadla, aby sa dal dať do úplného ľahu. Môže byť aj s ručkou len vzadu, keďže ho chcem skôr len na rýchle presuny na letisku a po ostrove. Cena do 250 eur.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

hneď mi napadol variant jedného kočíka, ktorý využiješ ako na dovolenke, tak aj doma, kým si dieťa zvykne na jazdu v smere - Cybex Eezy S-Twist+². Má unikátnu schopnosť otáčania sedadla o 360 stupňov bez odňatia z konštrukcie – teda odistením poistky a točením priamo na podvozku. Má úplný sed, kompaktné rozmery po zložení. Nevýhodou je užšie sedenie – pre menšie dieťa je ale dostatočné.

Ak by si chcela nakoniec dva kočíky, tak z otočných kočíkov inak odporúčam aj Moon Resea Sport či Valco Baby Snap Ultra Trend, ktoré vyjdú na bazáre veľmi dobre.

A na dovolenku tieto kompaktné modely - Petite&Mars Up, Joie Pact. Alebo ešte viac priestrannejší a s vyššou nosnosťou Baby Jogger City Tour 2.

Ja osobne by som išla len do jedného kočíka, a to, ktorý bude mať všestrannejšie využitie.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať.

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia