Aký praktický športový kočík do mesta odporúčaš pre 8 mesačné dieťa?

Zodpovedané
18. mar 2022

Ahoj,

potrebujem športový kočík do mesta pre maminu s výškou 150 cm. Ideálne so sklapacou rúčkou. Kočík bude používaný iba v meste, takže malé kolieska. Ďalšia požiadavka je nákupný košík, rýchle zloženie, nech zaberie malo miesta v byte aj kufri po zložení. Voziť sa v ňom bude dcéra 8 mesačná a bude to kočík na leto. Cena okolo 200 - 300 eur.

Aké sú Tvoje odporúčania?

Ďakujem

Ahoj,

odporúčam kočíky Petite&Mars Royal a Baby Design Wave. Nájdeš u nich sklápaciu (čiže otočnú) rukoväť, ktorú si plne prispôsobíš svojej výške a pohodlnému ovládaniu. Ďalej majú priestranný nákupný košík, predlžovaciu striešku s náhľadovým okienkom, možnosť úplného ľahu s polohovaním nôh a ľahké zloženie. Kolieska majú gumové a odpružené, takže si poradia aj s miernym terénom.

Hmotnosť a rozmery majú tiež veľmi podobné, takže rozdiely sú hlavne v designe. Super je aj príslušenstvo, ktoré ku kočíkom dostaneš - vložku, nánožník a prebaľovaciu tašku. Pokiaľ Ti ide o kompaktnosť, tak Wave má menšie rozmery po zložení.

Držím palce pri výbere a keby si mala ešte akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia