Ktorý športový kočík sa ľahko skladá do auta?

Zodpovedané
25. júl 2022

Ahoj,

zháňam športový kočík, ktorý bude veľmi jednoduchý pri skladaní do auta. Musí byť ľahučký a hlavne spratný kvôli miestu v aute na dovolenku.

Ktorý kočík spĺňa moje požiadavky?

Aký šporťak by bolo fajn kúpiť z druhej ruky?

Ďakujem

Ahoj,

jedným z možných modelov je Joie Pact. Má veľmi kompaktné rozmery a zloženie zvládneš jednoducho jednou rukou. Oceníš dostupnú cenu, ľahkú hmotnosť (6 kg) a možnosť úplného ľahu aj s polohovateľnou opierkou nôh. Súčasťou výbavy je popruh a cestovná taška. Nevýhodou je nosnosť len do 15 kg, ale pre takéto malé dieťa je dostačujúce.

Podobným modelom s vyššou nosnosťou je cenovo dostupný Petite&Mars Cross.

Ak by si chcela priestrannejší kočík aj pre väčšie dieťa, tak odporúčam Easywalker Jackey. Nájdeš u neho aj automatické skladanie a ešte lepšie odpruženie kolies. Prečítaj si moju nedávno vydanú recenziu.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďaľšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally