Ľahký a štýlový športový kočík s priestorom aj pre staršie dieťa

Zodpovedané
28. júl 2020

Ahoj,

poradila by si daky priestrany, lahsi a stylovy sportovy kocik? Aktualne je trend asi Cybex Eezy ten najnovsi, no nepozdava sa mi strieska. Takisto si nie som ista, ze by sa tam zmestilo aj velke dieta.

Nechcem 3 kolesovy ani korytkove sedenie. Malo by sa dat zmestit dvojrocne dieta. A kolieska nechcem ani malicke ani velke. Cenovo, skus aj lacnejsi, ale ak by stal aj viac neni problem. Polohovanie noh musi mat. Baby Joger nechcem, ani golfky.

Dakujem

Ahoj,

Cybex Eezy S+2 je v podstate trend. To je dané najmä tým, že funkčne, priestorovo pre dieťa, plus skladnosťou a váhou aktuálne vychádza ako jeden z naj kočíkov toho typu, čo dostať. Aj tebe by som ho pri tom, čo si želáš,teraz odporučila. Ok, nepozdáva sa ti strieška, ale je to malý kočík čo nehrká a je dostatočne priestranný, tak by som to brala ako kompromis. Pretože fakt je dobrý a v tejto kategórii, ani typovej, ani váhovej, ani cenovej, lepšiu možnosť moc nenájdeš, aj čo sa kolies a ich jazdných vlastností týka. Za mňa topka - a striešku si vždy v najhoršom prípade vieš dať ušiť novú, z iného materiálu a s okienkom.

Cybex Eezy S+²

A kuk keď tak aj jednotkovú generáciu Cybex Eezy S+. Tam okienko v tých pluskových verziách bolo.

Cybex Eezy S+

Ak ale tento kočík že proste nie, hmmm - pozri asi najskôr na niečo ako Baby Jogger City Mini Zip (aj keď kolieska sú menšie, sú stále veľmi fajn).

Baby Jogger City Mini Zip

Ale BJ si nechcela, tak asi nič; prípadne odporučím asi ešte TFK Dot 2/Maclaren Techno Arc (aj keď sú to skoro-golfky)/Baby Design Wave z takých tých lacnejších.

TFK Dot 2

Maclaren Techno Arc

Baby Design Wave

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli