Ľahký, skladný športový kočík vhodný do ťažšieho terénu do 300/400 eur (aj bazárový)

Zodpovedané
25. máj 2020

Ahoj,

hľadám ľahký a skladný športový kočík, ktorý zvládne aj ťažší terén. Nemusí byť otočný smerom k rodičovi, ale mal by byť vhodný aj pre dlhšie dieťa do cca 2 rokov. Môže mať aj korýtkove ležanie, ale lepšie, ak by išiel do úplného ľahu a mal polohovanie nožičiek. Ideálne, ak by mal aj väčší spodný košík. Rozpočet cca 300/400 eur - a nebránim sa ani kočíku z bazáru.

Ďakujem veľmi pekne 😘

Ahoj,

ľahký, skladný a do terénu sú slová, ktoré spolu idú ťažko. Našťastie je takých pár, ale potom musia byť kvalitné a tým pádom sú aj drahšie. Ak totiž chceš, aby záťaž vydržal aj pri zlých terénnych podmienkach, musia byť tie odľahčené časti o to kvalitnejšie. A to niečo stojí.

Každopádne odporučím jednoznačne Baby Jogger City Mini GT2, ktorý okrem prechodu terénom zvládne aj veľké dieťa a je k tomu rýchlo a pohodlne skladný. Tým, že je to novší model (má polohovanie nožičiek), bazárových ale asi kopu nebude a nový je drahý.

Baby Jogger City Mini GT2

Okrem neho preto pozri aj Baby Jogger City Elite, ktorý nájdeš aj bazárový a je fakt podobný, len trošku väčší. Skvelé kočíky. Za mňa aj na ťažší terén jediná z tých váhovo ľahších volieb.

Baby Jogger City Elite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli