Aký ľahký športový kočík do 400 eur je vhodný aj do lietadla?

Zodpovedané
31. aug 2023

Dobrý deň,

hľadám šikovný športový kočík cca do 400 eur. Musí byť vhodný do lietadla, ľahký, skladný. Chceme ho mať ako druhý kočík. Ideálne by bolo, ak by mal aj nejaké príslušenstvo v cene - nie je podmienka.

Ktorý kočík odporúčaš?

Ďakujem

Ahoj,

na podobné otázky som nedávno odpovedala, tak Ti ich sem pripínam:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally