Ľahký športový kočík, nemusí byť otočný, s veľkou strieškou, nánožníkom a kolesami aj na sneh

Zodpovedané
20. nov 2019

Dobry den,

rozmyslam o novom sportovom kociku pre 7mesacnu dcerku. Mam starsi Concord Wanderer, ktory zvladne aj teren, je otocny, ale nemam ho rada, lebo je tazky - a dizajn tiez nic moc.

Po starsej dcerke mam Valco Snap 4, limitku, kolesa su uz riadne zjazdene a pride mi taky rozhrkany, inak je to fajn kocik. Vadi mi tiez, ze sa neda polohovat rukovat, stale okopavam brzdu, som dost vysoka. Nevadi, ze nie je otocny, len to nie je kocik do nasho mesta, kde je dost snehu a chodniky poriadne neodhrnu.

Chcela by som nieco s odpruzenim a lepsimi kolesami - asi nie plast, ale lahke, so sietkou, aby som videla na malu, velka strieska, a kedze dcerka v nom bude spavat, ist do uplneho lahu, s pasujucim nanoznikom. Mal by byt lahky a skladatelny jednou rukou. Mozno budem kupovat aj bazarovy, tak cena moze byt aj vyssia.

Dakujem za radu.

Ahoj,

ja by som v prvom rade pozerala na Joie Versatrax (otočný, ale s menšou strieškou), alebo Joie Mytrax. Je to najmä kvôli kolesám, ktoré sú bezdefektové, ale väčšie a s pneumatikami.

Joie Versatrax

Joie Mytrax

Nový Baby Jogger City Mini GT2 by tiež bol dobrou možnosťou, myslím si. Emmaljunga NXT30 ti prejde všetko, ale strieška je tam menšia (vyrieši clona).

Baby Jogger City Mini GT

Emmaljunga NXT30

A ja by som, z lacnejších, zvážila aj Lionelo Annet Tour - veľké kolesá plus velikánska strieška, ak teda nie si na kočík prináročná, ťa jednoznačne potešia (aj s tou ozaj nízkou cenou).

Lionelo Annet Tour

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli