Musím kúpiť adaptér na Cybex Gazelle S, keď chcem kúpiť vajíčko Cybex - verziu Z2 alebo T/G?

Zodpovedané
8. jan 2024

Ahoj,

mám Cybex Gazelle S.

Musím kúpiť adaptér na Cybex Gazelle S 2021, keď chcem kúpiť vajíčko Cybex Cloud - verziu Z2 alebo T/G?

Ďakujem

Ahoj,

áno, na kočík Cybex Gazelle S je možné nasadiť autosedačku – tzv. vajíčko iba za pomoci adaptérov. Podrobnejšie info o nich nájdeš v našom podrobnom Modro-koníkovskom popise v odseku, ktorý je venovaný práve autosedačkám.

Na adaptéry je možné nasadiť aj novšie typy autosedačiek od značky Cybex. Našťastie sa im nemenil dizajn, takže aj novšie autosedačky stále pasujú na staršie typy adaptérov.

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu a kocikopediu. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally