Neotočný športový kočík po kombinácii Jané Rider - praktický a cenovo dostupný, čo vydrží až do konca kočíkovacieho obdobia

Zodpovedané
15. sep 2020

Ahoj,

prosim ta velmi o radu, uz som zufala. Chcem predat 3kombinaciu Jane Rider po synovi, a rada by som si zaobstarala cisto neotocny sportovy model.
Uz som bola pozerat viac kocikov, co sa mi pacili, zial nazivo boli podla mna dost male. Zda sa mi, ze chrbtove opierky su dost kratke...

Hladam nieco prakticke, cenovo dostupne - a co mi vydrzi najlepsie uz do konca kocikovania. Syn ma 19m, takze uz sa tiez nevozime az tak casto.

Dakujem

Ahoj,

škoda, že nepopisuješ bližšie, čo je cenovo dostupný. Tvoj Jané Rider je pomerne drahšia záležitosť.
Tak si myslím, že z kvalitnejšieho kočíka rovno na úplne lacný bude veľmi ťažký prechod. Každopádne by som šla do niečoho takého dostupnejšieho no nie vyslovene lacného.

Jané Rider

Britax B-Motion 3 Plus/B-Motion 4 Plus je jednoznačne model, čo má plochu sedadla naozaj obrovskú. Je to ale väčší, ťažší model skôr aj na nerovnosti, tak neviem (nepíšeš).

Britax B-Motion 3 Plus

Britax B-Motion 4 Plus

Z ľahších každopádne vysokou opierkou vyniká napríklad Valco Snap Trend.

Valco Baby Snap 4 Trend

Mamas&Papas Armadillo je kočík ozaj priestranný (ale tvrdší mestský).

Mamas&Papas Armadillo

Petite&Mars Street je obľúbený a nosný model.

Petite&Mars Street

Ak chceš fakt niečo lacné, pozri na Kinderkraft Grande. e to fajn pomer ceny a výkonu a aj sedadlo má podľa mňa ozaj priestranné.

Kinderkraft Grande LX

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli