Športový kočík od 9 mesiacov, čo vydrží do konca kočíkovacieho obdobia

Zodpovedané
25. máj 2020

Dobrý deň.

Chcem vás poprosiť o radu. Do kočíkov sa absolútne nevyznám. Ako 1.x mama som si kúpila s veľkými očami 3kombináciu s očakávaním, že to využijem dlho... ale tá športová časť je o ničom. Malý sa mi tam stále stiahne dole a sedí tam nejako pokrčene. Vkuse ho vyrovnávam. Chcela by som pohodlný kočík, v ktorom by aj posedel, a taký už na dlhšiu dobu. Teda aby nám vydržal už do konca "kočíkovacieho obdobia". A tiež dobré rozkladateľný do auta.

Vopred ďakujem za odpoveď.

Ahoj,

ja by som pre 9 mesačné dieťatko už zvažovala neotočný model - najmú v prípade, že by si chcela kočík, ktorý vydrží až do konca. Neotočný ľahší model jednoznačne využiješ najdlhšie a pre dieťatko bude z hľadiska priestoru najpohodlnejší. Okrem toho, aj cenovo vyjde prijateľnejšie, ako kvalitný a priestranný neotočný model, a naviac bude ľahší, takže pohodlnejší na každodennú manipuláciu.

Neuvádzaš - teda okrem skladnosti a priestrannosti - veľa informácií. Neviem, v akej cenovej hladine sa môžem pohybovať, ani či máš nejaké požiadavky na terén. Skúsim preto poradiť také všestrannejšie modely.

Takže ja osobne by som jednoznačne pozerala na nosný, priestranný, kvalitný a jazdne super Baby Jogger City Mini GT2 kočík do mesta i na nerovnosti, fajn váhovo aj super skladaním.

Baby Jogger City Mini GT2

Okrem neho by som pozrela niečo ako Gesslein S4 je veľmi príjemný model.

Gesslein S4 Air+

Nuna Tavo je zasa veľmi pohodlná aj pre menšie dieťatko.

Nuna Tavo

Valco kočíky sú obľúbené pre ľahkosť a priestrannosť, ak odpruženie a terén nezavážia. Odporúčam ideálne vyskúšať aj s malým, či ti sedia (aj ťažiskom).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli