Odvezie Petite&Mars Easy reálne dieťa aspoň do 2 - 2,5 roka?

Zodpovedané
16. júl 2022

Ahoj,

páči sa mi kočík Petite&Mars Easy.

Odvezie Petite&Mars Easy reálne dieťa aspoň do 2 - 2,5 roka?

Je vhodnejšie kúpiť Petite&Mars Move?

Hľadám ľahký kočík s dlhou strechou a veľkým nákupným košíkom.

Ďakujem

Ahoj,

veľmi záleží na dieťati, aké je veľké a koľko váži.

Petite&Mars Easy má nosnosť len 15 kg a pre niektoré deti to nemusí stačiť. To isté sa týka aj Petite&Mars Move. Aj keď je priestrannejší, tak má opäť limitujúcu nosnosť.

Odporučila by som skôr model Petite&Mars Move II Air, ktorý sa líši nafukovacími kolesami a zvýšenou nosnosťou.

Alebo potom o trochu drahší Petite&Mars Royal. Z uvedených kočíkov je najpriestrannejší a má odolné kolesá z tvrdenej gumy.

Variantom môže byť ďalej aj Valco Baby Snap 4 Trend Tailormade, ktorý zaujme ľahkou hmotnosťou, extra dlhou strieškou a tiež priestranným sedením.

Držím palce pri výbere a keby si mala akúkoľvek otázku, tak mi neváhaj znova napísať. 🙂

Prajem Vám pekný deň a pohodové kočíkovanie!
Katka
kočíková poradkyňa Modrého koníka
Kočíkopedia
Blog: kočíkopedia