Pohodlný kombinovaný kočík pre dvojčatá s otočnými nafukovacími kolesami, odpružený

Zodpovedané
23. mar 2020

Dobrý deň prajem,

hľadáme (kombinovaný) kočiarik pre dvojičky, niečo s nafukovacími kolieskami, otočnými, odpružený, hlavne pohodlný pre detičky ❤️

Ahoj,

veľmi mi tu chýba nejaká podmienka ceny, terénu a skladnosti. Tie totiž robia najviac. Každopádne upozorním, že pri dvojičkovských kočíkoch, najmä tých s nafukovacími kolesami plus odpružením, očakávaj vyššiu váhu a horšiu skladnosť. To sú vlastnosti, ktoré kočíku pridajú na robustnosti. Je to dobré na nerovnostiach. Pri skladaní do auta, schádzaní schodmi, vychádzaní kopcom a aj uskladnení doma je trochu problém.

Odporučím modely ako Bebetto 42, TFK Twinner Lite s vaničkami Multi X, ktoré možno na prechodné obdobie prerobiť na protismerné sedadlá.

Bebetto 42

TFK Twinner Lite

A z drahších by to bolo niečo ako (prípadne bazárový dvojmiestny Viking), alebo single-to-double Emmaljunga NXT90 Go Double len s korýtkovými sedadlami + vyrovnávacie vložky.

Emmaljunga NXT90 Go Double

Bojím sa trochu odporučiť niečo z tých veľkých poliakov, lebo to sú tak veľmi nespratné a v mnohých dverách nepoužiteľné kombinovaní kočíky. To potom radšej odporučím bazárový vaničkový model, niečo lepšie ako napr. Bugaboo Donkey a neskôr vymeniť už len za praktický ľahký športiak typu Baby Jogger City Mini GT2 Double. Veľmi si tým spratnejším, praktickejším športový kočíkom uľahčíš život. Preto možno stojí za to zvážiť aj kúpu toho, plus dokúpenia vaničiek (a zriecť sa tak sedákov otočných).

Bugaboo Donkey

Baby Jogger City Mini GT2 Double

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli