Poradíš priestranný kočík s dobrým odpružením a nafukovacími kolesami?

Zodpovedané
12. okt 2022

Ahoj,

zdedili sme kočík Britax B-Agile 4 Plus a dokúpili sme adaptéry na vajíčko. Máme vaničku a aj športovú časť. Žiaľ, konštrukcia sa pokazila - nedá sa zložiť.

Rozmýšľame nad Britax B-Agile R - športová časť (cena do 250 eur). Recenzie sú rôzne. Hlavou mi ide odpruženie a to, že kolieska nie sú nafukovacie. To by bolo asi lepšie do terénu.

Dá sa vanička z Britaxu napojiť nejakými adaptérmi na inú konštrukciu s nafukovacími kolieskami?

Požiadavky:

  • odpruženie,
  • nafukovacie kolieska,
  • priestrannosť - ak vanička, tak veľká - dieťa ide do zimy, športová časť do ľahu.

Vieš mi poradiť aj iný kočík za čo najnižšiu cenu?

Ďakujem

Ahoj,

ak máš hlbokú vaničku, ktorá je zobrazená dole na foto, tak tá je kompatibilná s podvozkami kočíkov: Britax B-Motion, Britax B-Agile, Britax Smile, Britax B-Ready.

Zameraj sa teda na modely s nafukovacími pneumatikami a dvojitým odpružením. Sú to tieto kočíky:

Na bazári ich je dostatok, takže máš široký výber.

Pred kúpou kočíka z bazára si pozri naše MK video:

Držím Ti palce. Keby si mala akúkoľvek ďalšiu otázku, tak mi neváhaj znova napísať (s pripomenutím sa) do poradne. A nezabudni odoberať Kočíkovú poradňu, kocikopediu alebo lulu_originally. Neprídeš tak o žiadne novinky a inšpirácie zo sveta kočíkov.

Prajem Ti krásny deň a príjemné kočíkovanie!
Vaša Ľudka
@lulu_originally